Pages Menu
Categories Menu

plener garbatka letnisko

plener garbatka letnisko

Jak narysować dzieci-sekrety Rysunek Realistyczne dzieci – Book Review

Jeśli chcesz zwrócić graficznych ołówkiem portrety dzieci, będziemy chcieli dobrego przewodnika. Istnieje bardzo niewiele książek na rynku przeznaczone specjalnie dla dzieci do rysowania. Tajemnice Rysunek Realistyczne dzieci, Carrie Stuart Parks and Rick Parks, jest jednym z najlepszych.Tao Tao sosy chilli

Podobnie jak we wszystkich dobrych książek instruktażowych sztuki, ten zaczyna się od dyskusji na temat narzędzi. Albo, jak w tym przypadku, „Art Toys”, jak je nazywają. Ołówki są pierwszą rzeczą, spojrzał, a także pokazują, jak korzystać z ołowiu uchwyt, coś, czego nie nauczył wcześniej.

Gumki przyszłym, a następnie innych niezbędnych narzędzi, takich jak mieszanie narzędzi, usuwanie tarcze i szablonów okręgu. „Jedynym sposobem będziesz osiągnąć ładne oczy, to jest z szablonem okręgu,” piszą.

Omawiają podstawowe techniki rysowania, a następnie zdjęcia, które będzie pomocą dla odniesienia i jak rozwiązać typowe problemy. Jednym z nich jest, jak edytować zdjęcia, jak zaciągnięcie kapelusz, jeśli nie chcą, na przykład. Mówią też trochę o złożonych rysunków, w momencie tworzenia nowego rysunku, umieszczając dwa Temat razem, za pomocą dwóch oddzielnych zdjęć referencyjnych.

Informacje na temat proporcji jest kluczem do realistycznego rysunku, zwłaszcza jeśli robisz portrety ludzi. Jeden mały Funkcja ta może być wyłączona tylko linii lub cienia, a rysunek przestaje wyglądać jak obiekt.

Istnieją wskazówki dotyczące pracy z linii podstawowych, proporcjonalnego rozdzielacza i siatek. Wtedy jest więcej wskazówek na temat foreshortening twarzy, z kilku doskonałych przykładów.

Duża końcowa część książki prowadzi przez każdy cechy twarzy. Istnieje wiele rysunków do zilustrowania części, z ich nazw anatomicznych. Szczególnie przydatny jest, jakie rodzaje błędów ludzie zwykle zrobić, i jak je poprawić. Sekcja ta sama pomoże czy wyciągnąć dzieci lub dorosłych.

Istnieje również wiele pomocnych wskazówek i porad dotyczących rysunek rzeczy, które dają większość ludzi problemy, takie jak usta, okulary, zęby i włosy. Wreszcie, istnieją krótkie notatki na ubrania, rekwizyty, światła i cieniowania, a uchwycenie osobowości w swoich rysunkach.

Jest to świetna książka dla artystów chcących wyciągnąć głowy dziecka, ale nie tyle ich ciał. Nie ma ciała pokryte, więc trzeba by skonsultować inne książki tego. I wszystkie rysunki są jedynie ołówkiem, bez koloru. Ale jeśli chodzi o portrety rysunkowe z dziećmi to dotyczy, Tajemnice Rysunek Realistyczne dzieci, Carrie Stuart Parks and Rick Parks robi wspaniałą robotę.

Chcesz całą opinię?

mediacje warszawa
– autor artykułu