Pages Menu
Categories Menu

plener okolice poznania

plener okolice poznania Wreszcie, Michael Viney zajmuje nam plażę zapowiadających wzdłuż linii przypływu Irlandii, i sprawia, że ??zaskakujące odkrycia po drodze.

Styl pisania z autorów znacznie się różni – i muszę powiedzieć, znalazłem pewne eseje bardziej atrakcyjne niż inne – ale na ogół oferują one stosowne uzupełnienie Mike’a Browna zwykle wyjątkowej fotografii.ubezpieczenia oc dla branży it

Być może największe poparcie obrazy irlandzkiego natury jest Przedmowa, napisana przez niekwestionowanego patriarchę irlandzkiej historii fizyczna, ‰ Amon de BuitlĂ © ar, który zamyka się w ten sposób: „zdolność Mike’a aby uzyskać stałą podaż doskonałymi zdjęciami nie tylko zestawy wysokie standardy dla innych do naśladowania, ale jego obrazy również pomóc, aby ludzie bardziej świadomi pięknem krajobrazów Irlandii i jej przyrody. „

Wysoka pochwała, a może ten aspekt książki – jej szerokie odwołanie, jego zdolność do inspirowania ludzi i podniesienie świadomości naturalnej historii Irlandii – jest jego największym osiągnięciem. Co więcej można wszelkie fotograf dzikiej przyrody nadzieja?

Obrazy Irish Nature jest wydawane przez Mike Brown Fotografia Clarke Street, Clonakilty, Hrabstwo Cork. kopie koszt €39.95 i są dostępne we wszystkich dobrych księgarniach lub bezpośrednio od wydawcy, dzwoniąc 023 35782 lub można zamówić online w www.mikebrownphotography.com.

Copywriter Calvin Jones został wykorzystanie mocy słów dla klientów biznesowych od 2001. Pisze również regularne kolumny i felietony na różne tematy do publikacji w Irlandii i na http://drzwiczki-kominkowe.pl/ całym świecie.

– autor artykułu