Pages Menu
Categories Menu

impreza plenerowa warszawa

impreza plenerowa warszawa

Prace Alexandra Huddleston za „333 Saints: a Life stypendium w Timbuktu” należy podchodzić przez czytelników amerykańskich i europejskich z poczuciem pilności, gdyż istnieje realne ryzyko wyginięcia kulturowego tu trwałą utratę dóbr, które pomagają poinformowanie nas o kim jesteśmy. Istnieje skarby naukowe i tu, pochodzący z tego okresu, kiedy nauka islamska przyćmione wsteczną europejskiego http://harmoniasmakow.pl/ryz-do-sushi stypendium średniowieczu.torby bawełniane

Wiele osób w tym kraju byli przerażeni, gdy talibowie zniszczyli Buddów Bamiyan w centralnym Afganistanie kilkanaście lat temu, stosując dokładnie taką samą „logikę” (to są bałwochwalczy) obecnie skierowaną przeciwko sufickich świętych w Timbuktu i bibliotek islamskich.

Ale to, co dzieje się w Timbuktu jest zapewne o wiele gorzej, bo rękopisy kodować myśl znacznie bardziej ludzkiego, historię, emocje i wiedzę niż kamienne posągi są w stanie zrobić. Gdzie jest poczucie oburzenia, że ??jest teraz potrzebne?

Każdy, kto kocha Afryka pielęgnować tę książkę. I skupiając uwagę na dramatyczną kłopotów w Timbuktu, może można znaleźć rozwiązanie, które pozwoli na zachowanie tego dziedzictwa ludzkiego dla tych, którzy przychodzą później, którzy mogą traktować te skarby mądrzej.

Czytaj więcej o: Alexandra Huddleston i jej „333 świętych w życiu stypendium w Timbuktu” pod adresem:

impreza plenerowa warszawa

http://www.alexandrahuddleston.com

Kup książkę na stronie:

http://kyoudaipress.wordpress.com

Frank Kryza jest pisarzem z siedzibą w Dallas. Można się z nim skontaktować pod adresem:

FTKryza@yahoo.com

– autor artykułu